BĄDŹ NA BIEŻĄCO:

Copyright © 2022 

Pracownia Gardenia Home

Polityka prywatności

al. 29 Listopada 85, 31-408 Kraków

Pracownia projektowa

wnętrz i ogrodów

MENU


Pracownia projektowa GARDENIA HOME Wnętrza i Ogrody, al. 29 Listopada 85, 31-408 Kraków, Telefon: +48 794 275 744,  E-mail: biuro.gardeniahome@gmail.com

Zadzwoń: +48 794-275-744

Ogród dla wielu z nas jest zielonym zakątkiem i enklawą spokoju pozwalającą  na swobodny wypoczynek po ciężkim dniu pracy. Dobrze rozplanowana i zaprojektowana przestrzeń ogrodu pozwala wydobyć z niego to, co najlepsze, zapewniając domownikom i gościom przestrzeń do cieszenia się promieniami słońca w trakcie popołudniowej kawy, a także spacer pomiędzy pięknymi rabatami. Gardenia Home od wielu lat specjalizuje się w projektowaniu ogrodów i wnętrz w najwyższym standardzie - nasze projekty cieszą się uznaniem nie tylko mieszkańców Krakowa, ale także całego kraju. Zobacz nasze realizacje!

 

Projekty ogrodów - Kraków 

Przedstawiamy Państwu projekty ogrodów w Krakowie i okolicach, a także te, które przygotowaliśmy dla mieszkańców innych miast, a nawet krajów. Wieloletnie doświadczenie, znajomość zasad projektowych, a także bardzo indywidualne podejście do każdego z naszych klientów, sprawiają, że opuszczające naszą pracownię projekty ogrodów zachwycają przyszłych właścicieli. Przygotowujemy projekty ogrodów dopasowane do potrzeb każdego z Państwa, dlatego wśród naszych realizacji nie brakuje projektów ogrodów w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, a także rustykalnym oraz inspirowanych stylem japońskim. Każdy z realizowanych przez nas projektów powstaje z myślą o tym, by przestrzeń ogrodowa była przyjazna przechadzkom, a także żeby ogród nie zawiódł w przypadku chęci podjęcia w nim gości. Nasze projekty uwzględniają powierzchnię działki, kąt jej nachylenia, a także nierówności podłoża, dzięki czemu tworzymy zapierające dech w piersiach aranżacje ogrodów.

 

Aranżacja ogrodu Kraków - skorzystaj z pomocy specjalistów Gardenia Home!

Aranżacja ogrodu stanowi niemałe wyzwanie dla osób, które nigdy nie miały przyjemności zmierzenia się z tym zagadnieniem. Odpowiednie zaplanowanie przestrzeni, doprecyzowanie kształtu ścieżek, dopasowanie małej architektury ogrodowej, a także roślin w taki sposób, by tworzyły one spójną wizję i nie kłóciły się ze sobą, to naprawdę trudne zadanie. Marzy Ci się zadbany ogród, który spełni Twoje oczekiwania pod względem estetyki oraz funkcjonalności? W takiej sytuacji skorzystaj z pomocy specjalistów, którzy zadbają o to, by Twój zielony zakątek był odzwierciedleniem duszy i dobrego smaku. Z naszą pomocą stworzysz enklawę spokoju i zadumy, w której z radością oddasz się pielęgnacji kwiatów i roślin zielonych, a także filiżance ciepłej kawy w chłodny poranek. Aranżacja ogrodu w Krakowie lub okolicach? To wyzwanie, z którym wspólnie się zmierzymy! Skontaktuj się z nami i wspólnie urządzimy ogród z Twoich snów!

 

Ciekawe aranżacje ogrodu - sprawdź projekty Gardenia Home

Ciekawe aranżacje ogrodu wymagają pomysłowości i dużej dozy indywidualizmu, ale również harmonii, przestronności, a także spójności kolorystycznej. Na wygląd i aranżację ogrodu składają się jednak nie tylko detale, ale również bardzo ogólne aspekty, takie jak dokładne zaplanowanie przestrzeni działki. Dobór dodatków nawet w przypadku ciekawych aranżacji ogrodowych często stanowi najmniejszy problem  - dużo większym wyzwaniem jest podjęcie decyzji, w której części ogrodu pragniemy podejmować gości lub kąpać się w basenie, a która ma mieć charakter ekspozycyjny i zawierać przepiękne kompozycje kwiatowe oraz drzewa. W tym zakresie z pewnością możesz na nas liczyć. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że żaden ogród nie ma przed nami tajemnic. Zapoznaj się z naszymi dotychczasowymi pomysłami i przekonaj się, że ciekawe aranżacje ogrodu są w zasięgu Twojej ręki! Zadzwoń do nas: +48 794-275-744 lub skontaktuj się mailowo pod adresem biuro.gardeniahome@gmail.com - czekamy na Ciebie!
 

Kliknij w wybrany projekt i zobacz całość